Monika Moskal – Collegium Da Vinci Poznań
Treść Menu ogólne Menu studiów Stopka

Monika Moskal

Wykładowca Lykeion

O mnie

Absolwentka programu IB (The International Baccalaureate). W 2013 r. została przyjęta na studia na Uniwersytet w Hadze (kierunek: prawo międzynarodowe i europejskie) oraz w Maastricht (kierunek: prawo europejskie) jednak zdecydowała pójść inną drogą i rozpoczęła studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na kierunku studia azjatyckie z językiem chińskim, gdzie otrzymała stypendium wyjazdowe do Chin. Równolegle ukończyła drugie studia licencjackie na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach na kierunku doradztwo filozoficzne i coaching oraz studia magisterskie na kierunku filologia angielska z tłumaczeniem na język chiński.

Obecnie developer no-code specjalizujący się w narzędziach no-code, a szczególnie Logotec App Studio, przy których pomocy tworzy własne, natywne aplikacje bazodanowe działające na wszystkich popularnych systemach operacyjnych (Windows 10, Android, iOS, mac). Analityk biznesowy odpowiedzialny za tworzenie i ocenę specyfikacji wymagań systemowych oraz wdrożenia systemów IT oraz trener no-code prowadzący szkolenia z zakresu tworzenia rozwiązań IT bez kodowania.

Ponadto tłumacz (freelancer) języka chińskiego i angielskiego posiadający najwyższe certyfikaty międzynarodowe z języka chińskiego (certyfikat HSK 6 oraz Business Chinese Test A i B). Dokonuje także tłumaczenia i lokalizacji oprogramowania na język i rynek chiński. Doktorantka na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego. Autorka publikacji związanych z tematyką no-code.