Anioł - Wsparcie studentów CDV | Collegium Da Vinci Poznań

W CDV każdy otrzyma INDYWIDUALNE WSPARCIE.

Zapraszamy do CDV, jeśli chcesz: 

zobaczyć uczelnię na własne oczy,

uzyskać dodatkowe informacje o konkretnym kierunku.

Anioł na Facebooku Anioł na Facebooku
  • Studenci  – Aby ułatwić studentom funkcjonowanie na uczelni powołaliśmy Anioła, który z prawdziwie anielską cierpliwością pomoże studentom w każdej sprawie. Udzieli informacji, rozwieje wątpliwości wskaże w jaki sposób można rozwijać na uczelni swoje zainteresowania i pasje, nauczy napisać podania i wnioski, dotyczące konkretnych uczelnianych spraw.
  • Kandydaci na studia – Aby umożliwić poznanie Uczelni przed rozpoczęciem studiów, możesz umówić się na spotkanie z Aniołem, który odpowie na Twoje pytania, oprowadzi Cię po wszystkich zakamarkach Uczelni, zorganizuje spotkanie ze studentami lub wykładowcami oraz wręczy zestaw materiałów informacyjnych.

Możesz spotkać się z Aniołem CDV nie wychodząc z domu.

Co należy zrobić?

Wypełnij formularz kontaktowy a Anioł się z Tobą skontaktuje i umówi wizytę w CDV.

Poznaj Infrastrukturę w CDV

Poznaj historię Anioła CDV!

Karolina Bobko, czyli nasz uczelniany Anioł w ramach projektu „Ciekawych ludzi historie” opowiedziała o swoich doświadczeniach z uczelnią. Przeczytaj jej historię!

Historia Collegium Da Vinci to przede wszystkim historie ludzi, którzy ją tworzą – historie ludzi ciekawych, na co dzień pracujących w CDV. Wielu z nich zdecydowało się opowiedzieć o uczelni spisując swoje wspomnienia… oddając w ręce czytelników kawałek siebie. Opowieści prorektora i dziekanów, kierowników katedr i pełnomocników, a także dyrektorów i specjalistów w pionie administracji, najlepiej powiedzą Wam kim jesteśmy i jakie wspólnie tworzymy miejsce.

Ponad 100 indywidualnych spotkań Anioła z kandydatami w trakcie tegorocznej rekrutacji

Opinie studentów, którzy skorzystali z anielskiej pomocy

Kontakt

Anioł CDV
Karolina Bobko

p. A412