Dofinansowanie studiów podyplomowych i szkoleń | Collegium Da Vinci Poznań

Baza Usług Rozwojowych

Zdobądź dofinansowanie na studia podyplomowe, szkolenia, doradztwo.

Celem projektu jest podniesienie kompetencji i kwalifikacji Przedsiębiorców z firm z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz ich pracowników, poprzez dofinansowanie kosztów  udziału w usługach rozwojowych.

Collegium Da Vinci posiada certyfikat  SUS 2.0. co pozwala nam świadczyć usługi dofinansowane z EFS.

Kto może skorzystać z dofinansowania?

Z dofinansowania mogą skorzystać mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz ich pracownicy, zatrudnieni na umowę o pracę SPOZA województw mazowieckiego i pomorskiego. W niektórych subregionach osoby indywidualne np. subregion Konin.

Pomoc dostępna jest dzięki Bazie Usług Rozwojowych platformy, na której znajdziesz usługi rozwojowe i szkolenia, na które można uzyskać dofinansowanie.

Firma zarejestrowana w danym województwie może uzyskać dofinansowanie jedynie na warunkach dotyczących danego województwa i subregionu – (firma z Poznania może ubiegać się o dofinansowanie w województwie wielkopolskim w subregionie miasto Poznań).

Sprawdź listę operatorów w Twoim województwie.

Na co i jakiej wielkości dofinansowanie można uzyskać?

Dofinansowanie można uzyskać na studia podyplomowe, szkolenia zamknięte i otwarte, warsztaty, coaching, usługę doradczą.

Poziomy dofinansowania przedsiębiorstw (maksymalnie można uzyskać 80% dofinansowania):

 • mikro: 80%
 • małe: 70%
 • średnie: 50%

Poziomy dofinansowania dla małych i średnich firm mogą się zwiększyć do 80% jeśli firmy spełnią dodatkowe kryteria dotyczące: osób w wieku 50+, SMART, osób z niskimi kwalifikacjami.

Maksymalne kwoty dofinansowania w województwie wielkopolskim:

 • od 4 000 zł do 6 250 zł/ osobę lub
 • od 31 000 zł do 100 000 zł / firmę

Jak zdobyć dofinansowanie?

 1. Wybierz z interesującą Cię usługę Collegium Da Vinci w Bazie Usług Rozwojowych.
 2. Następnie skontaktuj się z operatorem w Twoim województwie (lista operatorów) zgodnie z miejscem rejestracji firmy lub rejestracji filii lub oddziału firmy.
  • Operator pomoże wypełnić wniosek zgłoszeniowy i zweryfikuje poziom dofinansowania, a następnie przygotuje i podpisze z Tobą umowę. Podmiot świadczący usługę musi mieć zaznaczoną opcję możliwości świadczenia usług dofinansowanych.
  • Uwaga. W niektórych województwach kolejność może być odwrotna i w pierwszej kolejności trzeba udać się do Operatora, a następnie wybrać usługę. W Poznaniu operatorem jest warp.org.pl, a dla subregionu poznańskiego jest inny operator.
 3. Zapisz się na studia, szkolenia w Bazie Usług Rozwojowych
 4. Skorzystaj z usługi Collegium Da Vinci.
 5. Pobierz fakturę i oceń usługę.
 6. Otrzymaj refundację – skontaktuj się z operatorem swojego województwa, z którym podpisywałeś umowę, i otrzymaj odpowiednie dofinansowanie.

Jak otrzymać dofinansowanie na szkolenie zamknięte (dedykowane)?

 1. Wybierz z naszej oferty interesujące Ciebie szkolenie, które chciałbyś przeprowadzić w formie zamkniętej i skontaktuj się z nami.
  • Usługi zamknięte nie są ogłaszane i nie są widoczne w Bazie Usług Rozwojowych. Przedsiębiorstwo, które chce skorzystać z usługi dedykowanej doprecyzowuje ustalenia bezpośrednio z instytucją szkoleniową, czyli Collegium Da Vinci.
 2. Po uzgodnieniu zakresu tematycznego szkolenia, zamieścimy ofertę w Bazie Usług Rozwojowych. Będzie ona widoczna tylko dla zainteresowanego Klienta oraz Operatora.
 3. Skontaktuj się z operatorem w Twoim województwie. Operator pomoże wypełnić wniosek zgłoszeniowy i zweryfikuje poziom dofinansowania, a następnie przygotuje i podpisze z Tobą umowę.
 4. Zapisz się na szkolenie w Bazie Usług Rozwojowych. Opłać szkolenie.
 5. Skorzystaj ze szkolenia.
 6. Pobierz  fakturę i oceń szkolenie.
 7. Otrzymaj refundację – skontaktuj się z operatorem swojego województwa, z którym podpisywałeś umowę, i otrzymaj odpowiednie dofinansowanie.

Kontakt

Koordynator ds. Sprzedaży Usług Edukacyjnych

Izabella Bekas-Kwaśniewska