-
  • Wspieramy rozwój Twojego biznesu
  • Wspieramy rozwój Twojego biznesu
  • Wspieramy rozwój Twojego biznesu

Co badamy ?

Twój klient

Insight, badanie potrzeb i ograniczeń, motywacji i emocji konsumentów produktów i usług. Czy znasz odbiorców Twoich produktów lub usług? Wiesz, czym się kierują w zakupach, jak i do czego używają produktów? Zgodnie z naszym hasłem (Twoi klienci widzą, mówią, czują i robią...my powiemy Ci co!) dowiemy się tego i przekażemy Ci, co zrobić by poznać i wykorzystać rzeczywiste atuty Twoich produktów.

Produkt / usługa / marka

Badamy produkt i opakowanie jak i projektowanie i przebieg usług. Dostarczamy wskazań usprawnień względem przekazu reklamowego, value proposition, wyglądu, treści i interfejsów. Nasze badania pomogą Ci optymalizować ofertę i procesy. Z nami unikniesz kosztów nieudanego wdrożenia, zyskasz skuteczne dotarcie do grupy docelowej i zwiększysz sprzedaż.

Proces i miejsca sprzedaży

Zapewniamy wszechstronne badanie i doradztwo względem miejsc sprzedaży, ekspozycji produktu, obsługi klienta. Korzystamy z różnych metod badawczych by określić czy Twoje produkty i usługi sprzedawane są w przyjaznych i dobrze umiejscowionych miejscach oraz czy Twój klient jest odpowiednio traktowany.

Jak to robimy ?

EmotionsLAB

Wywiady fokusowe FGI

Zogniskowany (fokusowy) wywiad grupowy prowadzony przez doświadczonego badacza-moderatora to nieocenione źródło szybkiego zgromadzenia opinii i postaw Twoich klientów. Metoda ta pozwala również na twórcze dyskusje, starcia poglądów i generowanie nowych pomysłów..

EmotionsLAB

Wywiady IDI i obserwacje

Indywidualny wywiad pogłębiony prowadzony przez doświadczonego badacza pozwala dotrzeć do postaw, motywacji, preferencji i opinii Twojego klienta i wskazać wiele konkretnych informacji zwrotnych pomagających lepiej projektować, promować i sprzedawać Twoje produkty.

EmotionsLAB

Eye-tracking

Eye-tracker to okulary łączące się z komputerem. Ta metoda badawcza pozwala spojrzeć na Twoje produkty, półki sklepowe, aplikację mobilną lub stronę internetową oczami Twojego klienta. W naszych badaniach wykorzystujemy wysokiej jakości mobilny eyetracker firmy ASL.

EmotionsLAB

EEG i badanie ekspresji mimicznej

EEG (encefalograf) pozwala zajrzeć w emocje Twojego klienta. Odczytując naturalny sygnał bioelektryczny skóry głowy, badacz jest w stanie rozpoznać reakcje emocjonalne i wskazać Ci jakie odczucia klient wykazuje mając do czynienia z Twoim produktem, podczas Twoich usług, czy patrząc na Twoje reklamy. Badanie bardzo często wykorzystywane do badania ergonomii.

Współpracują z nami