Rekrutacja 2022/2023 wystartowała! | Collegium Da Vinci Poznań

Rekrutacja 2022/2023 wystartowała!

Rozwijaj się na Uczelni Ludzi Ciekawych!

Rekrutacja na rok akademicki 2022/2023 w Collegium Da Vinci wystartowała! Już dziś możesz zapisać się na jedenaście kierunków na studiach I stopnia, dwóch – na studiach II stopnia oraz skorzystać z rozbudowanej oferty studiów podyplomowych!

Poznaj nasze nowości!

Wśród tegorocznych propozycji na studiach I stopnia znalazły się aż dwie ekscytujące nowości – propozycja dla graczy i twórców gier oraz kompleksowa oferta dla przyszłych managerów biznesu.

Biznes Manager

Kierunek Biznes Manager to studia o profilu praktycznym, stanowiące odpowiedź na zmieniający się rynek pracy.

Po ukończeniu kierunku z łatwością będziesz mógł komunikować się z partnerami biznesowymi w sprawach zawodowych (również w języku obcym) oraz skutecznie realizować zlecone zadania, negocjować zasady współpracy czy ustalać warunki zawieranych umów. Dodatkowo zyskasz umiejętności efektywnego wykorzystywania w komunikacji narzędzi social media.

  • Dowiesz się, jak w codziennej pracy wykorzystywać wiedzę z zakresu nauk o zarządzaniu, administracji oraz komunikacji wewnętrznej w organizacji.
  • Nauczysz się sprawnie posługiwać się dostępnymi środkami w zakresie technik informacyjnych, technologii informatycznych niezbędnych do przygotowania baz danych, wykresów, raportów na potrzeby pracy biurowej i administracyjnej.
  • Pokażemy Ci też, jak kreować pozytywny wizerunek organizacji i siebie, a także jak sprawnie zarządzać biurem i dokumentacją.
  • Podczas studiów będziesz uczył się dwóch języków obcych  – przygotujemy Cię do certyfikatów na różnym poziomie.

Jeśli lubisz pracę w zespole, ale i nie obawiasz się mu przewodniczyć, a dodatkowo interesuje Cię skuteczna komunikacja z innymi – wybierz kierunek Biznes Manager!

Game Development

  • Game Development w CDV wyróżnia się praktycznym podejściem do nauki, kładzie nacisk na zdobywanie potrzebnych w branży gier wiedzy i doświadczeń. W ramach zajęć, już od pierwszego roku studiów będziesz w zespołach projektować i tworzyć prototypy gier, analizować je oraz otrzymywać informacje zwrotne od wykładowców praktyków.
  • Główne kursy programu wprowadzą cię w arkana wiedzy Game Devu, czyli projektowania, programowania i tworzenia grafiki. Od trzeciego semestru będziesz miał możliwość wyboru własnej ścieżki rozwoju w dziedzinach, które najbardziej cię interesują. CDV oferuje sprzęt komputerowy, profesjonalne oprogramowanie, sprzęt VR, drukarkę i skaner 3D.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie projektowania gier wideo, kształcąc studentów specjalizacji gier na kierunku Informatyka.

Wykładowcami są głównie praktycy z bogatym doświadczeniem i pasją tworzenia gier. Opiekunowie kierunku często kontaktują się z firmami gier i starają się aby jak największa ilość studentów miała możliwość odbycia praktyk, które dają ogromne doświadczenie i lepszą pozycję na rynku pracy.