Koncert „Wiosna przyjdzie i tak!” | Collegium Da Vinci Poznań

Koncert „Wiosna przyjdzie i tak!”

Fundacja CDV zaprasza na koncert Studentów, Absolwentów oraz Pracowników CDV.

Zapraszamy wszystkich studentów, absolwentów, pracowników oraz przyjaciół Uczelni Ludzi Ciekawych na bezpłatny koncert „Wiosna przyjdzie i tak!”, który odbędzie się w dniu 23 maja 2022 roku o godz. 17:00 w gmachu uczelni – Auli Artis, przy ul. gen. T. Kutrzeby 10 w Poznaniu.

Muzyka od zawsze łączy. Nigdy nie dzieli.

Nasi studenci, absolwenci oraz pracownicy zabiorą gości w przepiękną podróż muzyczną.

Nie bez powodu wydarzenie nosi nazwę „Wiosna przyjdzie i tak”.

Wiosna jest zwiastunem nowego początku, życia oraz nadziei.

Po koncercie zapraszamy na wystawę, pt. „Płonący dom”, autorstwa studentki Jadwigi Minksztym.

Gościom wieczór umilą:

Anita Majdecka – studentka grafiki

Od dziecka rozwija swoje muzyczne pasje. Skończyła klasę skrzypiec. Dodatkowo śpiewa i gra na gitarze. Miała przyjemność koncertować i brać udział w licznych warsztatach z różnymi kompozytorami. Okazjonalnie wspiera zajęcia muzyczne w klubie rodzinnym w Jarocinie.

Iga Andrzejczak – studentka mediaworkingu

Od najmłodszych lat związana jest z muzyką. Przez 11 lat kształciła się muzycznie w zespole Skowronki w Poznaniu, z którym zwiedziła wiele ciekawych zakątków świata, począwszy od Stanów Zjednoczonych, a na Japonii kończąc.  Jak sama twierdzi jej największym sukcesem jest udział w dwunastej edycji programu The Voice of Poland. Trenerką Igi w programie została Sylwia Grzeszczak. Iga od 2021 roku tworzy sama muzykę . Podczas koncertu goście usłyszą jej pierwszy singiel „Puzzle”.

Illia Kniaziev – student informatyki

Od trzech lat mieszka w Poznaniu. Czas spędzony w CDV poświęcił na tworzenie ciekawych gier oraz na naukę gry na gitarze. Podczas koncertu zaprezentuje swoje utwory.

Mateusz Trawiński – student mediaworkingu

Poznaniak. Śpiewa od dziecka, a od kilku lat uczy się poprawnej emisji głosu pod okiem doświadczonej wokalistki. W marcu wydał swoją pierwszą piosenkę „Nie Ma Odwrotu”, która jest spełnieniem jego marzeń. Teledysk do tego utworu został nagrany w Auli Artis. Uwielbia dzielić się z ludźmi swoją wrażliwością muzyczną i przekazywać emocje poprzez śpiew. Przed Mateuszem kolejne ciekawe projekty.

Svitlana Kyriienko – studentka grafiki

Svitlana przez całe życie śpiewa i rysuje. Gra na gitarze i ukulele. Występowała na uczelni już kilka razy oraz w swoim liceum, brała udział w różnych konkursach.

Tetiana Boiko – studentka grafiki

Od roku mieszka w Polsce. Od dziecka gra na gitarze, harmonijce ustnej, skrzypcach oraz pisze swoje piosenki. Tetiana projektuje okładki w wydawnictwie, które wydaje drukiem  tłumaczenia perełek klasyki literatury ukraińskiej na język polski.  Podczas koncertu zagra utwór „Miejsca szczęśliwych chwil”, bo tylko je tak naprawdę człowiek  zapamięta na koniec swojej życiowej drogi.

Vladyslava Khukhrianska – studentka grafiki

Oprócz malowania jej pasją jest śpiewanie. Wielokrotnie występowała na koncertach charytatywnych. Brała również udział w wielu konkursach wokalnych.

Yana Ronchyk – studentka informatyki

Od wczesnego dzieciństwa lubiła śpiewać, a teraz jest to jej ulubione hobby. Codziennie śpiewa dla siebie i to zawsze podnosi ją na duchu.  Yana z natury jest osobą  wesołą, zawsze stara się być pozytywnie nastawiona i z entuzjazmem patrzeć w przyszłość.

Viktoriia Petik – studentka zarządzania kreatywnego (II stopień)

W Poznaniu mieszka od siedmiu lat. Z wykształcenia jest grafikiem komputerowym. Obecnie kończy studia magisterskie z Zarządzania Kreatywnego w CDV. Jest wyczynowym sportowcem, uprawia zimowe pływanie i triathlon. Viktoriia przygotowała wszystkie filmy, jakie goście będą mogli obejrzeć podczas koncertu.

Jadwiga Minksztym - studentka grafiki

Miłośniczka rzeczy ładnych i użytecznych. Najlepiej czuje się w projektach użytkowych, dzięki którym może wspierać, edukować i wpływać na komfort życia odbiorcy. Stara się pokazać otaczający nas świat z nowej, ukrytej perspektywy – inspiruje ją otaczająca nas przyroda i świat. Prywatnie harcerka, uwielbia górskie wędrówki, wspina się i biega. Wolne chwile spędza zawsze aktywnie na łonie przyrody. Jadwiga jest autorką wystawy „Płonący dom” do obejrzenia której zapraszamy po koncercie.

Kamila Bilicka - Centrum Praktyczności CDV

Aktorka scen muzycznych, wokalistka i trenerka śpiewu oraz emisji głosu w mowie. Autorka utworów muzycznych. Jest laureatką wielu prestiżowych konkursów. Uczestniczka The Voice of Poland. Główne nurty muzyczne, w których naturalnie i swobodnie pracuje głosem to soul, jazz i r’n’b. Swój warsztat szlifowała na licznych warsztatach m.in. pod kierownictwem Grażyny Łobaszewskiej oraz Elżbiety Zapendowskiej. Od lat wspiera kulturę na terenie miasta Poznań oraz w mniejszych ośrodkach w Wielkopolsce. Współpracowała z Filharmonią Poznańską w ramach projektu ,,ProSinfonika” oraz fundacją ,,Nieściszalni” jako artystka i instruktor emisji głosu. Na co dzień Kamilę można spotkać również w Collegium Da Vinci, gdzie wspiera edukację i rozwój osobisty studentów.

Max Uhlov - student kierunku kreatywna produkcja wideo

Max jest ambasadorem swojego kierunku. Gra na gitarze, rozwija się w dziedzinie kręcenia i montowania wideo. Max nagrywa niektóre wydarzenia dla uczelni, a niedawno został
członkiem TikTokowej grupy specjalnej Collegium Da Vinci.

Kira Dovhomeia

Od 3 roku życia związana z Domem Kultury Bereznehuvatsky. W 2010 roku Kira rozpoczęła karierę solową jako reżyser i wykonawca spektakli choreograficznych w stylu współczesnym. Kira stała się stałym uczestnikiem programów koncertowych różnych szczebli, zwycięzcą ogólnoukraińskich i międzynarodowych konkursów i festiwali.

Kira jest siostrą jednej ze studentek CDV.